Macedonian Albanian English German Italian

   Home МФЛ Куп на Р.М Куп 2018/19

Куп на РМ 2018/19
Распоред - 1/4 финале 2. натп. (05.12.2018)

Среда, 05.12.2018 - 5. Matchday
  13:00 h Победа  2 - 0  Шкендија 79  
  13:00 h Беласица  2 - 0  Силекс  
  13:00 h Кораб  1 - 6  Академија Пандев  
  13:00 h Работнички  0 - 1  Македонија ЃП  
:: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::
Банер
Банер